Kulisy pracowni - skąd biorą się pomysły na nowe modele Cz. 1 0
Kulisy pracowni - skąd biorą się pomysły na nowe modele Cz. 1

Skąd się biorą pomysły na nowe modele bielizny nocnej

Chciałam Wam dzisiaj opowiedzieć trochę o kulisach naszej pracy. Przybliżę jak wygląda proces projektowania nowych modeli. Nie wiem jak to robią wielcy projektanci, albo mniejsi. Być może siedzą przy komputerze i wymyślają nowe fasony a może robią to inaczej. Ja nawet nie zastanawiałam się nad tym skąd się biorą pomysły dopóki nie zaczęłam dostawać takich pytań od znajomych. Wtedy pochyliłam się nad tematem i doszłam do wniosku, że prawie z każdą koszulką nocną, piżamą albo szlafrokiem wiąże się jakaś historia. Uznałam też, że może Was to zainteresować. A to dlatego, że nie kupujecie u nas ubrań masowo produkowanych w wielkiej fabryce tylko w małej rodzinnej pracowni. A te małe historie każdej koszulki są ich częścią.

Koszula nocna do spania czy na romantyczny wieczór?

Nadrzędną ideą jaka mi przyświeca podczas projektowania nowych modeli jest połączenie komfortu z elegancją. Przecież wygodna bielizna nocna nie musi być nudna. Chcę abyście dostawały piżamę lub koszulkę w której wygodnie się wyśpicie a jednocześnie będziecie mogły bez skrępowania spędzić w niej tyle dnia ile uznacie za stosowne. Nie obawiając się przy tym, że nieoczekiwanie wpadnie sąsiadka albo kurier przyniesie przesyłkę.

Wy też pomagacie w projektowaniu koszul nocnych

Kilkukrotnie już wspominałam, że w dużym stopniu do tworzenia nowych modeli przyczyniacie się Wy same. Lubię słuchać Waszych uwag, sugestii co lubicie a czego nie. To właśnie w wyniku Waszych uwag np. nasze krótkie spodenki nie są tak krótkie jak w większości sklepów. Dzięki Wam w naszym sklepie jest możliwość wyboru długości spodni od piżamy. W wyniku Waszych pytań powstaje również seria stylowych koszul nocnych bez koronek. Uwierzcie mi, cudownie jest wdrażać Wasze pomysły i cieszyć się, że spotykają się one z uznaniem.

Piżama damska z koronkami

Od pomysłu do projektu piżamy

Oczywiście, Wasze sugestie są nieocenione, jednak sama też się trochę przyczyniam do projektowania. Co ciekawe, nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek zrobiła projekt po prostu siadając do biurka z ołówkiem w ręku i z postanowieniem, że coś wymyślę. Wszystkie pomysły przychodzą mi do głowy w najmniej oczekiwanym momencie. Najgorzej jeśli akurat jadę samochodem i nie mogę zanotować tego co wymyśliłam. A pomysły przychodzą naprawdę w dziwnych momentach, na przykład tuż przed zaśnięciem, na spacerze z synem a ostatnio nawet podczas układania klocków lego, oczywiście z synkiem.

A gdzie historie bielizny nocnej?

No właśnie! Miałam napisać krótki artykuł z przykładami historii powstania koszul nocnych i piżam ale wstęp za bardzo mi się rozwinął. Dlatego też przykłady opiszę Wam w następnym artykule. Tymczasem zapraszam do naszego sklepu i niecierpliwie czekam na Wasze kolejne sugestie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl