Bielizna nocna dla kobiet 

Potrzebujesz pomocy,
chcesz dowiedzieć się więcej.
Skontaktuj się z nami.
Z przyjemnością pomożemy

Formularz kontaktowy

Koszulki nocne

shop@equlik.pl

tel. 607 928 723

Zapraszamy

Sklep online

Potrzebujesz zmienić wybrany model? Zapraszamy

Wiemy jak trudno dopasować idealny fason dla siebie. Czasem podoba Ci się ubranie ale chciałabyś co nieco w nim zmienić. Pragniemy aby nasze produkty spełniały Twoje marzenia, a że sami projektujemy i szyjemy umożliwiamy Tobie modyfikacje każdego modelu dostępnego w sklepie.

Zmiany fasonu bielizny nocnej

W przypadku koszulek nocnych, piżam i szlafroków można zmienić długość, bez wpływu na cenę (np. koszulki, rękawa, spodni) o nie więcej niż 5 cm (np. jeśli długość koszulki nocnej w opisie wynosi 65 cm, można ją skrócić albo przedłużyć o maksymalnie 5 cm, tj na 60 cm lub 70 cm). Można również zmienić kolor koronki ale wyłącznie w ramach dostępnych kolorów dla danego modelu.
W takim przypadku należy zaznaczyć w uwagach do zamówienia lub napisać do nas email jaką zmianę mamy uwzględnić przy realizowaniu zamówienia. Cena pozostaje bez zmian, przy czym zamówienie takie może zostać zrealizowane wyłącznie przy przedpłacie (przedpłata zwykłym przelewem, lub płatności elektroniczne).

Jeżeli potrzebujesz innych modyfikacji (np. dłuższy rękaw, dodanie lub rezygnacja z koronki) napisz do nas jak chcesz zmienić dany model i ustalimy szczegóły zamówienia i wycenę.

Zmiany produktów handmade

W przypadku zmiany wymiarów lub wzorów produktów z działu "Dodatki do domu" m.in. koszyków czy poduszek zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów zamówienia i wyceny. Wszystkie wyroby ręcznie robione możemy wykonać dla Was nie tylko w dowolnym rozmiarze ale również wzorze. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań stawianych przez Was.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl