Bielizna nocna dla kobiet 

Potrzebujesz pomocy,
chcesz dowiedzieć się więcej.
Skontaktuj się z nami.
Z przyjemnością pomożemy

Formularz kontaktowy

Koszulki nocne

shop@equlik.pl

tel. 607 928 723

Zapraszamy

Sklep online

Potrzebujesz zmienić wybrany model? Zapraszamy

Wiemy jak trudno dopasować idealny fason dla siebie. Czasem podoba Ci się ubranie ale chciałabyś co nieco w nim zmienić. Pragniemy aby nasze produkty spełniały Twoje marzenia, a że sami projektujemy i szyjemy umożliwiamy Tobie modyfikacje każdego modelu dostępnego w sklepie.

Zmiany fasonu bielizny nocnej

W przypadku koszul nocnych, piżam i ubrań domowych można zmienić długość, bez wpływu na cenę (np. koszulki, rękawa, spodni) o nie więcej niż 5 cm (np. jeśli długość koszulki nocnej w opisie wynosi 65 cm, można ją skrócić albo przedłużyć o maksymalnie 5 cm, tj na 60 cm lub 70 cm). Można również zmienić kolor koronki ale wyłącznie w ramach dostępnych kolorów dla danego modelu.
W takim przypadku należy zaznaczyć w uwagach do zamówienia lub napisać do nas email jaką zmianę mamy uwzględnić przy realizowaniu zamówienia. Cena pozostaje bez zmian.

Jeżeli potrzebujesz innych modyfikacji (np. dłuższy rękaw, dodanie lub rezygnacja z koronki) napisz do nas jak chcesz zmienić dany model i ustalimy szczegóły zamówienia i wycenę.

Zmiany produktów handmade

W przypadku zmiany wymiarów lub wzorów produktów z działu "Dodatki do domu" m.in. koszyków czy poduszek zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów zamówienia i wyceny. Wszystkie wyroby ręcznie robione możemy wykonać dla Ciebie nie tylko w dowolnym rozmiarze ale również wzorze. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl