Wybór rozmiarów

Wybór rozmiarów

Dobierz odpowiedni rozmiar
do swojej sylwetki. Wybór
rozmiarów od XS do 4XL.

Naturalne i oddychające tkaniny

Naturalne materiały

Szyjemy wyłącznie z naturalnych
i oddychających tkanin. Mówimy zdecydowane 
nie dla poliestru.

Linia tall/petite

Linia tall/petite

Dobierz koszulę nocną lub piżamę
do swojego wzrostu. Rękawy i nogawki
już nigdy nie będą ani za długie
ani za krótkie. 

Polski producent

Polski producent

Kupujesz u polskiego producenta.
Szyjemy z materiałów wyprodukowanych
w Polsce.

O nas

Pracownia eQulik

Nasza misja

Niech ten świat stanie się lepszy. I zmieniajmy go razem. Wspólnie możemy sprawić, że wokół nas będzie więcej przyjaźni, miłości i zrozumienia. Wszyscy mamy piękne marzenia, więc spełniajmy je. Osiągniemy to tylko akceptując siebie i innych oraz podążając za pragnieniami.

Przełamujmy ograniczenia

Postawiliśmy sobie za cel nie lada wyzwanie – „only the sky is the limit” – nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteś wyjątkowa. Każda z nas jest wyjątkowa. Dlatego pragniemy spełniać wyjątkowe marzenia. Z nami dopasujesz rozmiar, długość, szerokość. Dzięki temu masz pewność, że wybierzesz produkt doskonale pasujący do Ciebie.

Akceptuj siebie

Czy podążanie za trendami jest słuszne? Jeśli czujesz, że to jest dobre dla Ciebie, rób tak. Obserwuj, czerp inspiracje z różnych źródeł. A jeśli coś Ci podpowiada, że to nie dla Ciebie. Idź własną drogą. Eksperymentuj. Przede wszystkim jednak akceptuj siebie. Jesteś cudowną kobietą.

Zrównoważony rozwój

W trosce o nasze otoczenie i przyszłość naszych dzieci stale poszukujemy rozwiązań, które będą chroniły środowisko. Nasze produkty tworzymy w duchu zero waste. A co to znaczy? Oznacza to, że ograniczamy do minimum używanie w produkcji sztucznych materiałów. Zyskujesz nie tylko bieliznę i dodatki do domu zdrowe dla siebie ale również biodegradowalne. Szyjemy i tworzymy z półproduktów pochodzących z natury. Opakowania nie są zwykłym pudełkiem, które zaraz po rozpakowaniu wyrzucisz ale będzie przydatnym pojemnikiem w garderobie albo łazience. Warto dbać o nasze bezpieczeństwo, czyli otoczenie wolne od poliestrów i dodawać swoją małą cegiełkę do ochrony środowiska.

Kim jesteśmy

Jesteśmy małą pracownią z wielkimi ambicjami i marzeniami. W małej wiosce na Dolnym Śląsku, pośród ciszy i natury powstają nasze pomysły. Właśnie tutaj w tej oazie spokoju, z dala od zgiełku wielkiego miasta realizujemy naszą pasję. Szyjemy dla Was koszule nocne, piżamy i ubieramy Wasze sypialnie i łazienki. Przygotowujemy prototypy, testujemy je. Niektóre okazują się nieudane. Nie poddajemy się i próbujemy dalej.

Chętnie słuchamy Waszych uwag. To od Was czerpiemy inspiracje. Dziękujemy Wam za to, że jesteście i że wnosicie nam tak wiele radości.

                                          Ewa Kulik

    eQulik - sklep internetowy 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl